Piaskownica 4 misie z przykryciem i zadaszeniem

Zapytaj o cenę / ofertę

Piaskownica z drewnianych krawędziaków impregnowanych próżniowo-ciśnieniowo środkiem z atestem higienicznym. Górna powierzchnia piaskownicy ze sklejki liściastej wodoodpornej z filmem melaminowym. Na narożach piaskownicy 4 sklejkowe ławeczki w kształcie główki misia z wyżłobionymi rysami (oczy, nos i usta misia).

Opcje wykonania:

Standard -
Numer katalogowy 3714
Piaskownica z drewnianych krawędziaków impregnowanych próżniowo-ciśnieniowo środkiem z atestem higienicznym. Górna powierzchnia piaskownicy ze sklejki liściastej wodoodpornej z filmem melaminowym. Na narożach piaskownicy 4 sklejkowe ławeczki w kształcie główki misia z wyżłobionymi rysami (oczy, nos i usta misia). Konstrukcja zadaszenia składa się z kolorowej plandeki oraz z czterech stalowych słupów mocowanych do piaskownicy w jej narożach bezpośrednio pod poziomem terenu. Słupy wykonane z rur okrągłych Ø60,3, zabezpieczonych od góry przed wnikaniem wody opadowej plastikowymi kapturkami. Wszystkie elementy stalowe zabezpieczone przed korozją poprzez malowanie proszkowe. Przykrycie stanowi plandeka. Do słupów mocowana za pomocą gum umożliwiających regulowanie wysokości przykrycia. Plandeka opuszczona na najniższy poziom tworzy szczelne przykrycie chroniące piasek przed zabrudzeniem lub zanieczyszczeniem przez zwierzęta.


Ekstra PLUS - 
Numer katalogowy 3714EP


Piaskownica z drewnianych krawędziaków impregnowanych próżniowo-ciśnieniowo środkiem z atestem higienicznym. Górna powierzchnia piaskownicy z polietylenu HDPE. Na narożach piaskownicy 4 ławeczki w kształcie główki misia z wyżłobionymi rysami (oczy, nos i usta misia). Konstrukcja zadaszenia składa się z kolorowej plandeki oraz z czterech stalowych słupów mocowanych do piaskownicy w jej narożach bezpośrednio pod poziomem terenu. Słupy wykonane z rur okrągłych Ø60,3, zabezpieczonych od góry przed wnikaniem wody opadowej plastikowymi kapturkami. Wszystkie elementy stalowe zabezpieczone przed korozją poprzez malowanie proszkowe. Przykrycie stanowi plandeka. Do słupów mocowana za pomocą gum umożliwiających regulowanie wysokości przykrycia. Plandeka opuszczona na najniższy poziom tworzy szczelne przykrycie chroniące piasek przed zabrudzeniem lub zanieczyszczeniem przez zwierzęta.
Ekstra PLUS ocynk - 
Numer katalogowy 3714EPZ


Piaskownica z drewnianych krawędziaków impregnowanych próżniowo-ciśnieniowo środkiem z atestem higienicznym. Górna powierzchnia piaskownicy z polietylenu HDPE. Na narożach piaskownicy 4 ławeczki w kształcie główki misia z wyżłobionymi rysami (oczy, nos i usta misia). Konstrukcja zadaszenia składa się z kolorowej plandeki oraz z czterech stalowych słupów mocowanych do piaskownicy w jej narożach bezpośrednio pod poziomem terenu. Słupy wykonane z rur okrągłych Ø60,3, zabezpieczonych od góry przed wnikaniem wody opadowej plastikowymi kapturkami. Wszystkie elementy stalowe zabezpieczone przed korozją poprzez ocynkowanie i poprzez malowanie proszkowe. Przykrycie stanowi plandeka. Do słupów mocowana za pomocą gum umożliwiających regulowanie wysokości przykrycia. Plandeka opuszczona na najniższy poziom tworzy szczelne przykrycie chroniące piasek przed zabrudzeniem lub zanieczyszczeniem przez zwierzęta.

3714