Szanowni Państwo!

Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę, która obejmuje szeroki asortyment urządzeń sportowych, zabawowych i rekreacyjnych oraz kompletne wyposażenie placów zabaw między innymi w sprężynowce - bujaki, huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie, piaskownice, zestawy sprawnościowe, drabinki, ławki ogrodowe,   ławki parkowe, kosze na śmieci  itp. wykonane zarówno z drewna jak i z metalu.

Zestawy zabawowe oferowane przez naszą firmę mogą być modyfikowane i rozbudowywane w zależności od potrzeb, sytuacji finansowej oraz wieku dzieci.

Szczególną uwagę należy zwrócić na to, że oferowane urządzenia zabawowe produkowane są w Polsce, przez polskiego producenta i wykonane w całości z najlepszej jakości krajowych i zagranicznych materiałów.

Podstawowym surowcem zastosowanym w produkcji oferowanych  urządzeń zabawowych, sportowych i rekreacyjnych są elementy metalowe ocynkowane lub wykonane ze stali nierdzewnej oraz elementy drewniane wykonane z drewna sosnowego toczonego  z rdzeniem  lub klejonego wzdłużnie.

Wszelkie elementy metalowe są zabezpieczone  przed korozją poprzez malowanie proszkowe lub poddane procesowi galwanizacji.

Na stosowane materiały, farby, środki impregnacji  oraz  poszczególne elementy urządzeń zabawowych posiadamy wymagane atesty, deklaracje zgodności oraz  certyfikaty.

Firma nasza zapewnia:

-    wykonawstwo projektów zagospodarowania terenów placów zabaw

-         nieodpłatne doradztwo i pomoc przy wyborze urządzeń zabawowych,

-         serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,

-         przeglądy sprawności technicznej urządzeń zabawowych

-         usługi konserwacyjno – serwisowe.

 UWAGA !

Istnieje możliwość podpisania długotrwałej umowy konserwacyjnej i przejęcia przez naszą firmę odpowiedzialności za stan techniczny i użytkowy urządzeń zabawowych na nowopowstałych lub też istniejących już placach zabaw.

 Jeżeli zainteresuje Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt.

                                            PPHU FACTOR

PPHU FACTOR
Węgry k/ Opola ul. 700-lecia 3
46-023 Osowiec
tel. (77) 402 90 70
tel. kom.  692 245 600