Piaskownice

Piaskownice

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Piaskownica 4 misie z...

Piaskownica z drewnianych krawędziaków impregnowanych próżniowo-ciśnieniowo środkiem z atestem higienicznym. Górna powierzchnia piaskownicy ze sklejki liściastej wodoodpornej z filmem melaminowym. Na narożach piaskownicy 4 sklejkowe ławeczki w kształcie główki misia z wyżłobionymi rysami (oczy, nos i usta misia).

Cena

Betonowa piaskownica...

Konstrukcja piaskownicy wykonana z betonu klasy B30, zbrojonego prętami żebrowanymi o 8 mm

Pokrycie siedzisk piaskownicy wykonano z elementów epoksydowych, odpornych na czynniki atmosferyczne

Podstawowy kształt koło o średnicy 270 cm.

Cena

Betonowa piaskownica...

Wykonana z wibrobetonu klasy B-30, malowane na kolor beżowy. Siedziska piaskownicy oraz kaptury narożników z laminatu epoksydowo-szklanego. System modułowy pozwala tworzyć piaskownice o innych wymiarach i kształtach.                            

Podstawowy kształt kwadrat o bokach 3,4 X 3,4 m.

Cena

Betonowa piaskownica...

Piaskownica wykonana z wibrobetonu klasy B30, malowana na kolor beżowy. Piaskownica składa się z sześciu łuków betonowych połączonych ze sobą. Siedziska piaskownicy z płyty HDPE o gr 19 mm.
Podstawowy wymiar - średnica 290  cm, wysokość 30 cm. 

Cena

Betonowa piaskownica,...

Wykonana z betonu klasy B30, zbrojonego prętami 8 mm Pokrycie siedzisk wykonano z elementów epoksydowych Konstrukcja siedzisk utrudnia wysypywanie piasku poza piaskownicę Dzięki modułom 2,7 m i 1,35m można zmieniać wielkość i kształt piaskownicy. Podstawowy kształt sześciokąt o przekątnej 310 cm.

Cena